Voltran
resim_2024-02-27_145045423.png

Tuğba Durak

Tarih Öğretmeni

Voltran İçerik Sayısı

325

Canlı Ders Sayısı

160

Eğitmen Hakkında

  • Mezuniyet: Marmara Ünivesitesi, 2004
  • Uzmanlık Alanı: Tarih
  • Çalıştığı Okul: Anabilim Eğitim Kurumları
  • Voltran Kariyeri: 3 yıl

Benim Hakkımda

Merhaba sevgili öğrenciler,

2004 yılında Marmara Üniversitesi'nde Tarih öğretmenliğinden birincilikle mezun oldum ve o günden beri eğitim camiasında tutkulu bir şekilde hizmet vermekteyim. Yüksek lisansımı Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında tamamlamamın yanı sıra, bilfiil Adalet, İşletme ve İngilizce Eğitmenliği alanlarında da eğitim almış bulunmaktayım.

18 yıldır sınav öğretmenliği yaparak edindiğim deneyimleri, özellikle YKS-LGS Tarih-Sosyal Bilgiler Öğretmenliği ve YKS-LGS Rehberlik ve Danışmanlık alanlarında genç yeteneklerle paylaşmaktan büyük bir memnuniyet duyuyorum. Geleceği şekillendirecek genç zihinleri bir adım daha ileri taşımak adına elimden gelen tüm özveriyi ve sürekli kendini yenileme çabalarımı, siz değerli gençlerle buluşturmak için buradayım.

Gözlerindeki ışıkla aydınlanacak olan geleceğin liderleri, Voltran eğitim platformunda sizlerle buluşmaktan büyük bir heyecan duyuyorum. Hep birlikte, bilgiyle donanmış ve ileriye dönük hazırlıklı bir şekilde yarınlara yürüme yolculuğumuza başlayalım.