Voltran
unnamed.png

Benim Hocam

Türkçe, ingilizce, Tarih, Fizik, Kimya, Felsefe

Voltran İçerik Sayısı

211

Canlı Ders Sayısı

0

Eğitmen Hakkında

  • Mezuniyet: -
  • Uzmanlık Alanı: Fizik
  • Çalıştığı Okul: -
  • Voltran Kariyeri: 3 yıl

Benim Hakkımda

Okul ve ekol sözcükleri birlikte ele alınmaz çoğu zaman. Hâlbuki okul, ekol sözcüğünden gelmektedir. Okumak insan için en kutsal görevlerden biridir. Okul da bunun çatısı, derlenip toparlandığı yerdir. Cemiyetin değişim, dönüşüm ve ilerleme süreçlerinde, tarihî ayak izlerinde işte bu bilim merkezlerinin önemi yadsınamaz. Tarihe dönüp baktığımızda yenilik hamlelerinin bu ekolleri veya okulları değiştirmekle başladığını görürüz. Bu değişim artık günümüz dünyasında zaten reddedilemeyecek hâle gelmiştir.

Okulun çatısı, dört duvarı ve içindeki insani değerin bir şekilde çözülmüş olması gayet doğaldır. İnsan birçok şeyin en iyisini arar, onu bulmaya gayret eder. Nitelikli insan her devirde aranan bir değer olmuştur. Okulun en önemli yapı taşı insan iken, insanın önüne ışık tutan, yolunu aydınlatan bilim meşalesini söndürmeyecek güç ise kitaplardır.

Basılı eserlerin önemi su götürmez bir gerçektir. İnsanlık tarihi de zaten bunun şahididir. Yazının bulunması o yüzden bir milat kabul edilir. Kitapların içindeki emek, göz nuru ve birikim insanlığın gelişiminin en nadide mimarlarındandır.

İşte Benim Hocam Yayıncılık, eğitime ve insana verdiği değeri, klasik yayıncılık çizgisinin bir adım ötesine taşımış; sektöre imzasını atmış güçlü yayın kadrosuyla yarınlara hazır ve vizyonuyla kulvardaki emsallerine fark atan bir oluşum içerisindedir.

Son yıllarda ivme kazanan masa üstü yayıncılık sektörü, klasik yayıncılığın çok çok önüne geçerek, hazırlanan her esere önem atfederek büyük bir atılım yapmıştır. Benim Hocam Yayıncılık olarak bizler her türlü sınava hazırlık kitabının dışında adaylarımıza görsel kaynak olarak da eşsiz bir hazine sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Yayın grubumuz sınav sürecinde, sınavlara hazırlık ürünlerine, yardımcı-ek kaynaklara ulaşamayan adaylar için de günümüz hız çağına yaraşır görsel medya ürünlerini sunmaktadır. Ülkemizde uygulanan üniversiteye giriş, kamu personeli seçme, yabancı dil sınavlarına hazırlık sürecini gayet iyi analiz eden, değerli eğitimci-yazar kadrosu ve yayın ekibiyle, hedefini belirlemiş her aday için yardıma hazır bir vizyon oluşturmuştur.

2016 yılında büyük bir heyecanla başladığımız bu serüvende birbirinden farklı 200’den fazla yayını siz değerli öğrencilerimizle buluşturduk. Vizyonumuz gereği bu çalışmalar, siz kıymetli adaylarımız ve öğrencilerimiz için dur durak bilmeksizin devam edecektir.

Son olarak şunu da unutmayalım: ‘’ Senin hocan, BENİM HOCAM’’

Başarınızda bir nebze de olsa katkımız varsa ne mutlu…